Pizza Modena rozvoz Facebook pixel

Obchodní podmínky

Předmět činnosti

Službu provozuje Pizza Modena, s.r.o., Holečkova 789/49, 15000 Praha 5, IČ: 03810992. Náplň činnosti je výroba a rozvoz pizzy, těstovin, salátů a nápojů po Praze 8 a 9.

 

Objednávka a platební podmínky

Objednávka realizovaná přes webovou prezentaci www.pizzamodena.cz bude doručena ve vybraný datum a čas. Za objednávku je možné zaplatit v hotovosti, platební kartou, stravenkami Sodexo, Ticket Restaurant nebo Cheque Dejeuner. Zákazník je povinen ihned po zaplacení přepočítat vrácené peníze, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Cena obalů je 10,- Kč/1 ks a je připošítávána v nákupním košíku zvlášť.

Některé produkty moho být dočasně vyprodány, v takovém případě Vám bude nabídnuta náhrada. Alkoholické nápoje prodáváme pouze osobám starším 18 let. Nápoje samostatně nerozvážíme.

 

Doručení objednávky

Vaše objednávka bude doručena v co nejkratším čase, nejpozději do 70 minut od objednání.

 

Otevírací doba

Otevírací doba provozovny je každý den 11-21 hod. Objednávky je možné doručovat každý den nejdříve od 12:10 do 21:00. Poslední objednávku je možné učinit do 20:00. V případě osobního odběru je možné objednávat až do 20:30.

 

Ochrana osobních údajů

Objednávkou souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení e-mailem, sms či telefonicky. Z tohoto zasílání se můžete kdykoli odhlásit.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Reklamace

Pokud zjistíte, že něco není v pořádku, obratem prosím volejte na pobočku 731 25 25 26, kde s Vámi okamžitě vše vyřešíme.

 

TOPlist